Bassma

Ja wczoraj i dziś

« 1 z 7 »

O mnie

Nazywam się Magdalena Bassendowska-Karska, używam pseudonimu Bassma. Ezoteryką zajmuję się od 45 lat. Swoje zdolności wróżenia i jasnowidzenia odziedziczyłam po mamie i babci, a moja córka Joanna – Ajsza odziedziczyła je po mnie. Ajsza specjalizuje się w układaniu run oraz w kartach Desire, a także wytapia świece.

Mój wrodzony dar, zdolności i umiejętności rozwijam nieustannie korzystając z wiedzy i doświadczeń innych. Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam również 4 letnie studia psychotroniczne w  Studium Radiestezji i Psychotroniki „Refugium”, a także wiele kursów i szkoleń.

Potrafię zobaczyć i poczuć to, czego nie dostrzegają inni. Swoim darem pomagam wszystkim, którzy tej pomocy poszukują. Jeśli czujesz, że jest w Tobie zła energia, życie Cie nie cieszy, prześladuje Cie pech, brakuje Ci energii, odczuwasz blokady, jeśli pomimo wszelkich starań Twoje sprawy nie układają się tak, jak tego oczekujesz, wahasz się z podjęciem ważnej decyzji lub masz wrażenie, że sam nie panujesz nad swoim życiem, zapraszam na spotkanie. A może marzysz o kimś lub o czymś? Miłość, praca, pieniądze, podróż? Dzięki odpowiednim rytuałom spełnienie Twojego marzenia będzie w zasięgu ręki. Jeśli natomiast masz niewiadomego pochodzenia problemy ze zdrowiem lub zajściem w ciążę, pomogę Ci oczyszczając i ustawiając energetycznie właściwą polaryzację Twoich czakr.

Oprócz przewidywania przyszłości, zdejmuję klątwy, uroki, pecha, złorzeczenia nie tylko z ludzi, ale również zwierząt i pomieszczeń. Odpędzę złe duchy z Twojego otoczenia i zneutralizuję złe energie, odetnę Cię od negatywnej karmy i przywrócę ład i spokój do Twojego życia.

Jeśli natomiast fascynuje Cię to, czym się zajmuję, zapraszam na moje warsztaty. Być może odkryjesz w sobie ukryte zdolności i moce i tak jak ja zaczniesz pomagać innym.

Zaufało mi już wiele osób, którym skutecznie pomagam do dzisiaj. Jeśli i Ty nie znajdujesz rozwiązania i racjonalnego wytłumaczenia swoich problemów, spotkaj się ze mną, z największą chęcią Ci pomogę. A jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możemy się spotkać osobiście, porozmawiajmy po prostu przez telefon.

Kontakt

Magdalena Bassendowska-Karska
Joanna Bassendowska

tel.: 516 280 965
e-mail: bassemcia1@gmail.com
e-mail: asia.rytual@o2.pl

Moja rodzina

« 1 z 9 »

Moje kociaki

« 1 z 6 »

Moje dyplomy i certyfikaty

Tak pracuję

« 1 z 7 »